НОВИНИ

У НУНС вважають, що Янукович «хоче вбити пам'ять про Майдан»

Депутат від НУНС Тарас Стецьків вважає, що президент Віктор Янукович скасував святкування Дня свободи 22 листопада через параною. Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.

«Як польовий командир Майдану, я оцінюю скасування Дня свободи по кільком складовим. Політично Янукович на символічному рівні хоче вбити пам'ять про Майдан. Стерти з пам'яті мільйонів людей, що така дата взагалі була в історії. З медичної точки зору, це говорить про прогресуючу параною президента», - зазначив депутат.

Політик вважає, що питання, чим Януковичу заважало свято День свободи, треба поставити йому особисто.

«Гідною відповіддю українців такому неадекватному президенту буде перемога опозиції на парламентських виборах цього року і масове святкування річниці Помаранчевої революції. Це 100 відсотків відбудеться 22 листопада. Нікуди не треба поспішати. Янукович може видавати укази. Як президент має на це право. Ми ні. Але відповідь від нас він отримає», - зауважив Стецьків.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович скасував День свободи 22 листопада і заснував День соборності та свободи України 22 січня. Адміністрація президента пояснила об'єднання днів соборності і свободи пропозиціями громадян.

День Свободи був встановлений в 2006 році й відзначався 22 листопада на честь Помаранчевої революції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.