НОВИНИ

Бютівець заявляє, що в новорічну ніч до нього увірвалися міліціонери з обшуком

У ніч з 31 грудня на 1 січня, приблизно о 00:30 близько п'яти осіб у формі працівників міліції увірвалися до номеру готелю "Козацький", де разом з друзями святкував Новий рік народний депутат, член фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Павловський. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За словами депутата, міліціонери спочатку вибили двері номеру ногами, після чого без будь-яких пояснень увірвались у помешкання та вирвали з розеток всі електроприлади.

Павловський повідомив, що представники міліції ніяк не реагували на його депутатське посвідчення та на попередження, що такі дії суперечать чинному законодавству та Конституції.

"Ніяких роз’яснень, як, власне, і ордеру на обшук, я не отримав", - заявив Павловський.

При цьому, за його словами, він намагався пояснити, що зняв номер у готелі завчасно, щоб у новорічну ніч з вікон готелю спостерігати за Майданом Незалежності, ялинкою, концертом та  феєрверком.

"Це грубе втручання у моє приватне життя. Такий новорічний "подарунок" ще довго не забуду ні я, ні мої друзі", - обурений депутат.

Павловський також повідомив, що у зв'язку з інцидентом готує відповідне звернення до Генпрокуратури та МВС з приводу порушення закону "Про статус народного депутата".

Нгаадаємо, лідер партії "Батьківщина", екс-прем’єр України Юлія Тимошенко зустріла Новий рік у товаристві сусідки по камері в 54-й Качанівській жіночій колонії в Харкові. При цьому їй не дозволили дивитися новорічний концерт, оскільки їй заборонено спілкуватися з іншими ув’язненими.