НОВИНИ

Предстоятель УПЦ МП прийняв причастя за межами лікарні

Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Володимир 30 грудня вперше за останні 2,5 місяці, протягом яких він проходив лікування в одній з київських клінік, молився за Божественною літургією та причастився поза лікарняними стінами, у Свято-Покровському жіночому монастирі в Києві, повідомляє сайт УПЦ (МП).

За словами секретаря предстоятеля, архієпископа Олександра, фахівці та провідні геронтологи України, під спостереженням яких проходить реабілітацію митрополит Володимир, оцінюють стан хворого як такий, що «покращується і має позитивну динаміку».

Як повідомлялось, митрополит Володимир із кінця жовтня перебував у лікарні, куди він потрапив у важкому стані й до початку грудня лежав у реанімації, а нещодавно переведений до реабілітаційного відділення.

Перед тим він лікувався у вересні після операції у зв’язку з переломом шийки стегна.

Нагадаємо, на період хвороби Митрополита Київського і всієї України Володимира управління Київською єпархією УПЦ доручене комісії, до складу якої увійшли архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Яготинський Серафим, єпископ Васильківський Пантелеімон.

Комісія підзвітна головуючому у Священному Синоді митрополитові Одеському і Ізмаїльському Агафангелу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.