НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

Експерт: Курс гривні триматимуть до парламентських виборів

Стабільність курсу гривні – це єдине досягнення нинішньої влади для економіки України. Так вважає провідний експерт Центру Разумкова, колишній перший заступник міністра праці та соціальної політики України Павло Розенко.

«Стабільність курсу гривні – на сьогодні єдине досягнення нинішньої влади за останні два роки. Я думаю, що до парламентських виборів курс гривні коливатися не буде. Можливе невелике послаблення національної валюти до рівня 8,1-8,2 гривень за долар. Курс гривні буде всіма засобами стримуватися за рахунок, зокрема, певних дотацій Національного банку України, скорочення золотовалютних резервів. Його триматимуть до виборчої кампанії. Реальний курс гривні, я думаю, що ми побачимо десь в листопаді-грудні 2012 року, тоді є дуже суттєві ризики послаблення гривні», – зазначив він у коментарі Тижню.

Нагадаємо, прем’єр Микола Азаров похвалився, що вже практично півтора року в Україні зберігається стабільний курс гривні до інших валют.

Наприкінці жовтня директор генерального економічного департаменту Нацбанку Ігор Шумило вказував на відсутність підстав для ослаблення курсу гривні.

При цьому екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник попереджає, що ризики знецінення гривні зростають. Фінансові експерти прогнозують, що тиск на курс гривні може посилитися в 2012 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.