НОВИНИ

Громадські активісти піймали «регіонала» на підкупі виборців

У рамках моніторингу підготовки до парламентських виборів активістами громадянського руху «Спільна Справа» виявлено прямий підкуп виборців, який здійснюється народним депутатом від Партії регіонів Максимом Луцьким. Про це повідомляє прес-служба руху.

Підкуп організовано в Солом'янському районі міста Києва, де розташований мажоритарний округ, по якому Луцький планує обиратись до Верховної Ради VII скликання.

«Для отримання прихильності виборців від його імені безкоштовно поширюються ліки, на упаковці яких розміщене фото самого Максима Луцького та напис «Безкоштовно від Максима Луцького», - йдеться у повідомленні.

Фото цих лікарських засобів оприлюднено також на офіційному сайті Максима Луцького.

За інформацією, яку надали місцеві пенсіонери, поширенням ліків займаються особи, які раніше щомісяця розносили харчові пайки від «Блоку Леоніда Черновецького».

Як повідомлялось, колишній секретар Київради Олесь Довгий також почав передвиборчу агітацію в одному з районів на Лівому березі Києва, де днями презентував свою «соціально спрямовану новорічну акцію», яка полягає у роздачі знайомих киянам ще від часів Леоніда Черновецького продуктових пайків. До того ж Довгий зізнався, що агітує за себе стаханівськими темпами – особисто обходить за день мінімум 100 квартир.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ оприлюднили інформацію, що в Адміністрації президента пройшла закрита нарада штабу Партії регіонів, де було затверджено остаточний список кандидатів від влади на 10 мажоритарних округах столиці.

До тих, кого реально підтримуватиме Банкова, разом з відомими регіоналами потрапили: Алла Шлапак (округ у Печерському районі), Олесь Довгий (Дніпровський район), Віктор Пилипишин (Шевченківський район), Лев Парцхаладзе (Києво-Святошинський район), Валерій Борисов (Деснянський район), Ігор Лисов (Голосіївський район), Максим Луцький (Солом'янський район), Олександр Супруненко (Дарницький район), Олександр Пабат (Києво-Святошинський район), Валерій Миронов (Подільський район).

Парламентські вибори відбудуться у жовтні 2012 року за змішаною системою без участі блоків. При цьому прохідний бар’єр збільшено з 3% до 5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.