НОВИНИ

Більше половини українців готові до протестів

52% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова вважають, що у разі погіршення умов життя необхідно вийти на вулицю із протестом. Про це свідчать результати опитування.

Респондентам поставили запитання, що, на їхню думку, краще - терпіти матеріальні труднощі заради збереження в країні порядку або у випадку значного погіршення умов життя вийти на вулицю із протестом.

При цьому 23,3% респондентів уважають, що краще терпіти матеріальні труднощі заради збереження в країні порядку.

24,8% не змогли відповісти.

Крім того, респондентам поставили запитання, чи готові вони особисто взяти участь в акціях протесту для захисту своїх прав і інтересів.

При цьому 44,6% респондентів готові брати участь у санкціонованих мітингах і демонстраціях.

27% - готові брати участь у несанкціонованих мітингах і демонстраціях.

20,2% - готові брати участь у страйках, 14% - у бойкотах, 8,6% - готові брати участь у блокуванні руху на дорогах і залізницях.

5,8% - готові брати участь у вуличних безпорядках.

Опитування проводилося з 9 по 16 грудня, у його рамках соціологи опитали 2 008 респондентів віком від 18 років, що проживають у всіх областях України.

Статистична погрішність вибірки не перевищує 2,3%.

Як повідомляло агентство, відповідно до опитування, яке проводилося в серпні, 34,3% опитаних Центром Разумкова були готові брати участь в акціях протесту у разі значного підвищення цін на саме необхідне.

Нагадаємо, згідно з результатами соцопитувань, Половина населення України (50,7%) відчуло погіршення матеріального становища.за останні 12 місяців.

Найбільшим розчаруванням року українці назвали Януковича