НОВИНИ

Тарифи на тепло для населення переглядати не збираються

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринку комунальних послуг (Нацкомуслуг), не бачить на сьогоднішній день невідкладної необхідності в перегляді тарифів на теплову енергію для населення у зв'язку із закладеною в державному бюджеті на 2012 рік середньорічний ціною на газ в $416 за 1000 куб. м.

"Ні, сьогодні жоднепитання щодо перегляду тарифів не розглядаєтсья, тому, я хочу сказати, що наші люди можуть з хорошим настроєм, щодо цього, зустрічати Новий рік", - заявивглава Нацкомуслуг Валерій Саратов журналістам під час відкритого засідання комісії у вівторок.

Він також зазначив, що Нацкомуслуг володіє всією необхідною методикою з розрахунку тарифів теплопостачання та водовідведення, крім методики розрахунку інвестиційної складової тарифоутворення.

"Ми так довго її розробляємо, бо хочемо, щоб ця методика була спочатку погоджена з усіма міжнародними інститутами", - додав Саратов.

Йдеться, зокрема, про Світовийбанк, Європейськийбанк реконструкції та розвитку, Агенціюторгівлі та розвитку уряду США (USAID).

Нагадаємо, увечері 21 грудня уряд України схвалив проект держбюджету на 2012 рік з середньорічною ціною $416 за 1 тис. куб. м, який був прийнятий Верховною Радою ввечері 22 грудня.

Нацкомуслуг створена указом президента № 743/2011 від 8 липня 2011 року. Вона встановлюватиметарифи на комунальні послуги зауже затвердженим Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ) порядкомі процедуроюїх формування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.