НОВИНИ

Виборчий штаб «регіоналів» очолив Клюєв

Виборчий штаб Партії регіонів на парламентських виборах 2012 року очолить перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв. Про це повідомив перший заступник глави ПР Володимир Рибак в інтерв'ю «Главкому».

«Я не хочу робити з цього секрет. Андрій Петрович Клюєв затверджений начальником штабу у виборчій кампанії Партії регіонів», - заявив Рибак.

На запитання, чи збирається Партія регіонів проводити щось на кшталт внутрішніх праймеріз, щоб визначити кандидатів у мажоритарних округах, Рибак відповів: «Сьогодні ми вивчаємо ситуацію і проводимо соціологічні дослідження по кожному регіону, виявляємо людей, найбільш авторитетних і підготовлених, кого ми могли б висунути кандидатами в депутати Верховної Ради».

«Ми хочемо, щоб наші представники всіх 25 областей, Києва та Севастополя були в майбутній Верховній Раді. Тому, на відміну від усіх попередніх кандидатів і кампаній, ми зайняли дещо іншу позицію: вивчаємо думку в областях через соціологічні дослідження», - додав він.

Говорячи про передбачену новим законом про вибори можливість балотування за списком і округу, Рибак не виключив, що деякі кандидати від Партії регіонів можуть балотуватися і за списком і в мажоритарному окрузі. «Але таких буде не багато. Це у нас не буде масовим явищем», - додав він.

На запитання, хто може очолити список Партії регіонів на виборах, Рибак відповів: «На відміну від усіх попередніх кампаній, ми висунемо і будемо активно показувати чоловік двадцять, принаймні, як перший заступник я буду пропонувати такий варіант. Щоб показати обличчя партії. Адже п'ятірка втратила своє значення, нам треба максимально показати наших людей. П'ятірки вони в усіх партіях розбіглися, і у нас теж. При чому, в двадцятці у нас будуть представники різних галузей і напрямів».

Нагадаємо, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник не виключає своєї участі у парламентських виборах, запланованих на 2012 рік. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.