НОВИНИ

У Придністров’ї обрали нового президента

Центрвиборчком невизнаної Придністровської Молдавської республіки оголосив офіційні результати виборів президента. Згідно із даними ЦВК, у другому турі переміг колишній голова партії «Оновлення», екс-спікер Верховної Ради Євген Шевчук, який набрав 73,88% голосів.

Нинішній голова Верховної Ради, лідер партії «Оновлення» Анатолій Камінський заручився підтримкою лише 19,67%.

Проти всіх проголосували 4,45% громадян.

За даними ЦВК Республіки, як у першому, так і у другому турі загальна явка на виборах становила більше 54%. Відповідно до місцевих законів, вибори слід вважати такими, які відбулися, якщо більше половини громадян підтримали того чи іншого кандидати. В разі, якщо б цього не відбулося, за 3 місяці могло відбутися повторне голосування.

У МВС республіки повідомили, що під час виборів не зафіксували значних порушень. Спостерігачі від країн СНД заявили про незначні порушення, які не вплинули на результати виборів.

Нагадаємо, два тижні тому у першому турі виборів Євген Шевчук отримав 38,55% голосів. Друге місце посів Анатолій Камінський із 26,3% голосів. 

Ігор Смирнов, який був президентом Придністров’я з 1990 року, набрав лише 24% голосів і вибув із боротьби ще у першому турі. Проти всіх проголосувало 1,9%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.