НОВИНИ

Білоруське ТВ не побачило багатотисячного мітингу незгодних у Москві

Загальнонаціональне телебачення Білорусі у неділю, 25 грудня, випустило в ефір новинний сюжет про те, як незгодні з результатами виборів до Держдуми РФ не змогли організовано провести мітинг на проспекті Сахарова у Москві.

У ролику, опублікованому на офіційному сайті телеканалу, йдеться, що на акцію, яка "анонсувалася як багатотисячна - прийшли лише сотні". 

За даними білоруського телебачення, перед мітингом в рядах опозиції стався розкол, а їхні лідери почали звинувачувати один одного у "відмиванні і розподілі грошей, які призначалися для проведення акцій протесту". Крім того, як інформує білоруське ТВ, "внутрішньопартійний конфлікт виник і на самому мітингу".

Нагадаємо, мітинг на проспекті Сахарова 24 грудня проходив під гаслом "За чесні вибори". За різними даними, на ньому були присутні від 29 тисяч (підрахунки МВС) до 102 тисяч (підрахунки журналістів). Гроші на організацію мітингу збиралися за допомогою соціальних мереж - вже 21 грудня організатори повідомили, що зібрали необхідну суму у три мільйони рублів.

Читайте також: Мітинг у Москві: виганяли Путіна, шанували Гавела і пообіцяли не чіпати «маленьких нашистів»

Нагадаємо також, що масові акції протесту розпочалися в Росії після проведення виборів до Держдуми 4 грудня.

Як відомо, учасники вимагають відставки глави ЦВК Володимира Чурова і проведення нових виборів, розслідувативсі факти порушень під час парламентської кампанії, не пізніше лютого 2012 зареєструвати опозиційні партії, а також прийняти «демократичне законодавство» про політичні об'єднання та вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.