НОВИНИ

На президентських виборах у Придністров’ї перемагає екс-спікер парламенту

Главою невизнаної Придністровської Молдавської Республіки, за попередніми даними, обраний екс-спікер місцевого парламенту, лідер руху «Відродження» Євген Шевчук. Про це повідомили російським інформагентствам в ЦВК республіки.

У другому турі президентських виборів Євген Шевчук набрав понад 73% голосів, за його суперника - голову місцевого парламенту Анатолія Камінського - віддали голоси 19,67% виборців.

Проти всіх проголосували 4,45%.

Офіційно попередні підсумки другого туру виборів президента Придністров'я ЦВК планує оголосити в 10:00 за місцевим часом (12:00 мск).

Читайте також : Росія втрачає Придністров’я і Південну Осетію

Нагадаємо, Тиждень писав, що чинного президента та одного із фаворитів у президентських виборах Придністровської Молдовської Республіки Ігоря Смірнова за вказівкою Москви можуть усунути від влади. Він вибув з президентської гонки після першого туру виборів.

Як відомо, участь у виборах, що відбулися 11 грудня, взяли шість кандидатів: чинний президент Ігорь Смірнов, нинішній спікер Анатолій Камінський, його попередник Євген Шевчук, лідери місцевих комуністів Олєг Хоржан та руху «Прорив» Дмітрій Соін, а також політолог і журналіст Андрєй Сафонов.

Наперед визначеними фаворитами були нинішні і колишні можновладці Смірнов, Шевчук та Камінскій. Причому останнього Москва відкрито підтримувала, а від першого так само відверто вимагала відмовитися від участі у перегонах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.