НОВИНИ

Азаров: Росія повинна знати, що на коліна Україну поставити неможливо

Газові угоди для нас - кабала, однак Росія повинна знати, що на коліна Україну поставити неможливо.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі Шустер Live, коментуючи інформацію про те, що на засіданні Кабміну він визнав, що переговори зайшли в глухий кут.

"Переговори не заходили в такий безнадійний глухий кут. Переговори тривають і зараз. Сьогодні наш міністр з питань палива та енергетики знаходився в Санкт-Петербурзі і проводив черговий раунд переговорів. Ми з ним тільки-но розмовляли і він повідомив, яке просування вперед є", - зазначив він.

"На засіданні уряду я сказав одне, що переговори по ряду причин затягнулися. Причини ці зрозумілі: Росія має вкрай вигідний для себе договір, пан Міллер назвав його "прекрасним", - заявив Азаров.

"Для нас (договір) - кабала. Ось тому так важко їм відмовитися від того, що вони вважають "прекрасним" і перейти до нормальних рівноправних відносин, які у нас завжди були з ними до січня 2009 року", - уточнив прем'єр.

При цьому він зазначив, що "якщо росіяни вважають, що ми не витримаємо ціни в 416 доларів, то вони глибоко помиляються, ми ось цей рік живемо за ось цією ціною".

"Росія повинна знати, що на коліна нас поставити неможливо. Однозначно. Тому прийняли рішення: бюджет приймаємо, працюємо і продовжуємо далі переговори, до тих пір, поки не домагаємося для нас прийнятних умов", - сказав Азаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.