НОВИНИ

Кримські "регіонали" провели акцію для дітей із гаслами "Славься, Партия регионов!"

Партія регіонів перед новорічними святами розпочала передвиборчу компанію, використовуючи дітей. Про це заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег Фомушкін, повідомляє прес-служба партії.

Так він прокоментував захід кримських «регіоналів», які запросили дітей віком від 7 років до цирку та пообіцяли солодкі подарунки.

«Але не всі дочекалися обіцяного, бо, як скаржилися мами, аби потрапити до цирку, дітям довелося протягом чотирьох годин дивитися та слухати вуличний мітинг із концертом», - повідомляє прес-служба партії.

«Виступи  дитячих самодіяльних колективів чергувалися  з буйним славослів’ям на адресу президента й уряду, виголошувалися гасла «Славься, Партия регионов!», «Славим тебя, наш дорогой президент!», «Большое спасибо Партии регионов за то, что они устроили нашим детям такой чудесный праздник», - заявив Фомушкін.

Зазначимо, що завдяки зусиллям міністра освіти Дмитра Табачника біографія Януковича вписана у новий підручник з історії України для 11-класників. А на Луганщині діти вже навіть виконують пісню про «дядю Вітю».

«…Дядя Витя – дяди лучше нет,

Дядя Витя Янукович – умный президент.

Пусть везде отныне песенка летит,

По всей Украине пусть она звучит»

Цю пісню про Януковича склав керівник ансамблю, пенсіонер Олександр Мірошниченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.