НОВИНИ

Апеляційний суд підтвердив законність вироку Тимошенко

Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського районного суду, за яким екс-прем'єр України Юлія Тимошенко засуджена на 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні "газових контрактів" з Росією в 2009 році. Таке рішення суд виніс у п'ятницю, розглянувши скаргу Тимошенко та її адвокатів.

Відповідне рішення після 50-хвилинного перебування у нарадчій кімнаті оголосила головуюча у справі суддя Олена Сітайло.

«Вирок Печерського районного суду залишити без змін. Повністю текст ухвали оголосити 29 грудня о 16.00», - зазначила Сітайло.

Крім цього, суд відмовив у задоволенні апеляцій адвоката Миколи Титаренка і депутата Верховної Ради Сергія Власенка (фракція "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина") на окремі постанови Печерського суду, якими вони були відсторонені від захисту Тимошенко.

Вірогідно, суд оголошував своє рішення за відсутності представників сторони державного обвинувачення.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році.

Крім того, Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі. Суд також задовольнив позов НАК "Нафтогаз Україна" до Тимошенко, згідно з яким вона повинна відшкодувати збиток компанії в сумі понад 1,5 млрд грн.

Раніше Тимошенко відмовилася від участі в розгляді її апеляції на вирок Печерського райсуду Києва, а також від подачі касаційної скарги у разі підтвердження Апеляційним судом Києва законності вироку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.