НОВИНИ

"Батьківщина" заявляє, що депутати більшості захопили комітет з питань свободи слова

Представники правлячої коаліції здійснили рейдерську атаку на Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Шестеро народних депутатів, членів комітету від Партії регіонів та КПУ, «висловили недовіру» голові комітету Андрію Шевченку, який представляє опозиційну фракцію «БЮТ-Батьківщина», - сказано у повідомленні.

«Оскільки достеменно відомо, що переворот в комітеті ініційовано та зрежисовано Адміністрацією Президента, нема сумнівів, що агресивно-слухняні кнопкодави із парламентської більшості найближчими днями виконають замовлення та усунуть Шевченка з посади», - упевнені у партії.

У повідомленні наголошується, що, відповідно до традиції, що склалася, право головувати в комітеті із свободи слова закріплено за опозицією.

«Нині цей принцип відкинуто режимом Януковича, який згортає демократію та позбавляє опозицію останніх інструментів впливу на ситуацію у Верховній Раді та країні взагалі», - зазначають у «Батьківщині».

«Захоплення комітету та передача головування «регіоналці» Бондаренко, яка «уславилася» хіба що боротьбою з українською культурою, логічно вписується у стратегію із придушення свободи слова, що її проводить режим», - йдеться у повідомленні.

«Символічно, що рейдерська атака на комітет відбулася наступного дня після прямих та недвозначних погроз, які Янукович посмів публічно висловити на адресу відомого журналіста Мустафи Найєма. А як інакше можна - знаючи біографію, походження та уявляючи собі психологічний портрет глави держави – можна оцінити репліку гаранта «я вам не заздрю» у відповідь на питання про безсоромне dolche vita в Межигір’ї?», - зазначає прес-служба партії.

У «Батьківщині» рішення про відставку Шевченка вважають політичним і апелюватимуть до міжнародних структур, які опікуються захистом свободи слова та прав журналістів – зокрема, до «Репортерів без кордонів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.