НОВИНИ

Мільйон громадян Німеччини відмовляється від релігійної приналежності

Протестантська та католицька церкви під загрозою втрати більше мільйона прибічників в Німеччині. Про це свідчить дослідження Гайдельбергського інституту Sinus-Instituts, повідомляє Die Welt

У дослідженні йдеться, що близько мільйона німців рішуче налаштовані покинути свої релігійні громади. Ця частка еквівалентна 2,4% членів церкви у віці від 14 років.

«Якщо до цього додати тих, хто подумує про вихід, потенційні втрати можуть досягнути 5,5 млн осіб», - йдеться в дослідженні.

При цьому, частка осіб, які рішуче хочуть вийти з релігійної громади, значно вища серед євангельських християн, ніж серед католиків. Так, якщо серед протестантів така частка складає 3,2% членів церкви, то серед католиків – 1,6%.

«Німеччина стала «країною місії» для християнських церков», - зазначає директор Sinus-Instituts Бодо Флег у своєму коментарі до дослідження. Крім того, в Німеччині практично у всіх соціальних прошарках християни є більшістю. Винятком є лише «сегмент сучасного нижчого класу».

В результаті дослідження було виявлено, що 59% німців вважають себе релігійними, 33% почуваються пов’язаними з церквою, 21% зазначили, що вони регулярно відвідують церковні служби, а 10% - моляться кожен день.

Дослідження було проведено шляхом опитування 2000 осіб віком від 14 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.