НОВИНИ

Азаров сподівається досягти компромісу по газу найближчим часом

Прем'єр-міністр Микола Азаров сподівається на компромісне рішення в газових переговорах з Росією. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вчора був проведений черговий раунд газових переговорів. Незважаючи на всю складність переговорного процесу, впевнений, компромісні рішення будуть знайдені вже найближчим часом. Ми залишили в Москві групу експертів на чолі з міністром енергетики Юрієм Бойко і міністром юстиції Олександром Лавриновичем. Вони остаточно узгодять усі питання і формулювання нового договору», - зазначив прем'єр.

Коментуючи ухвалення проекту бюджету на 2012 рік на позачерговому засіданні Кабміну, Азаров зазначив, що не можна ставити бюджетний процес в залежність від термінів досягнення домовленостей з Росією.

«Ми не будемо ставити фінансову і бюджетну стабільність у державі в залежність від того, коли буде угода по газу. Щойно засідання завершилося. Уряд затвердив консервативний, дуже жорсткий, але збалансований і реалістичний проект бюджету. Це гарантія, що спираючись на власні сили, Україна буде розвиватися. Незважаючи на кризу в єврозоні і тиск зростаючих цін на газ. Це складне рішення. Але чесне і відповідальне. Жити відповідно до своїх достатків краще, ніж жити під чужу диктовку», - написав Азаров.

Нагадаємо, сьогодні президент Віктор Янукович заявив, що, на його думку, ціна на російський газ для України повинна бути не вище $250. При цьому Україні вважає важливим створення саме тристороннього газового консорціуму за участю як РФ, так і ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.