НОВИНИ

Тігіпко: уряд збільшуватиме соцвиплати за рахунок зменшення адміністративних витрат

У наступному році будуть підвищуватися всі соціальні виплати мінімум на 12%. Про це у інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна заявив віце-прем’єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Так, за словами Тігіпка, істотне збільшення виплат очікує ветеранів війни, "чорнобильців" та інші незахищені категорії людей.

«Я хочу підкреслити, що за останні 5-6 років таких підвищень не було. Нам вдалося переглянути структуру бюджету і збільшити витрати на соцвиплати», - зазначив віце-прем’єр.

«По «чорнобильцям», наприклад, ми йдемо на осучаснення пенсій. Наші прогнози показують, що деякі люди отримають збільшення пенсій більш ніж в 2 рази», - прогнозує він.

«Оскільки у проекті бюджету на 2012 рік показник зростання цін становить 7,9%, ми отримаємо випереджаюче інфляцію зростання соціальних виплат, який, я вважаю, дуже важливий», - зазначив він.

Збільшити соціальні виплати уряд планує за рахунок зменшення адміністративних витрат.

«Потрібно, щоб бюджет ріс, а витрати на адміністрування скорочувалися у відсотках по відношенню до витрат бюджету в цілому. У даному випадку йде економічне зростання і за рахунок цього зростає бюджет. Також зменшилися витрати на Євро-2012. Це теж можливість частково перенаправити кошти на соціальні виплати», - зазначив Тігіпко.

Нагадаємо, що Тігіпко також наполягає на запровадженні податку на розкіш.

Нещодавно в ефірі Шустер Live Тігіпко заявив, що для забезпечення всіх соціальних виплат у 2012 році необхідно 170 мільярдів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.