НОВИНИ

Кабмін затвердив проект держбюджету-2012 з газом по $416

Кабінет Міністрів затвердив проект державного бюджету на 2012 рік. Про це журналістам після позачергового засідання уряду повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Погодили бюджет. Закладені ті параметри, які є», - сказав Присяжнюк.

За його словами, бюджет був схвалений з тією ціною газу, яка раніше була розрахована.

«Зібралися на позачергове засідання тому, що ще двадні працює Верховна Рада, і бюджет треба приймати», - сказав у свою чергу міністр культури Михайло Кулиняк.

При цьому він уточнив, що в разі домовленості з Росією за новою ціною на газ проект держбюджету буде відкоректований.

Прибуткова частина бюджету-2012 складає 332 мільярди гривень. Місцевих бюджетів - 92,6 мільярдів гривень. Видатки зведеного бюджету склали 461,7 мільярдів гривень.

У порівнянні з бюджетом нинішнього року, видаткова частина збільшилася на 35 мільярдів гривень.

Розмір прожиткового мінімуму збільшений на 128 гривні.

Рішення про проведення позачергового засідання Кабміну у середу ввечері, на якому розглядався проекту державного бюджету на 2012 рік, було ухвалене після консультацій з президентом Віктором Януковичем.

Як заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, «не можна зараз бюджетний процес ставити у залежність від термінів досягнення домовленостей» з Росією щодо ціни газу.

Уряд вже сьогодні ввечері передає проект бюджету до Верховної Ради з тим, щоб завтра бюджетний комітет парламенту його розглянув і в п'ятницю виніс на розгляд народних депутатів - щоб бюджет набув чинності з 1 січня 2012 року.

Україна вважає, що максимально допустима ціна імпортованого з Росії природного газу має становити 250 доларів/тис. куб. м.

За даними Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", ціна імпортного газу, який поставляється на адресу компанії, в 4 кварталі цього року становить близько 400 доларів за тис. куб. м.

13 грудня прем'єр-міністр Микола Азаров допустив, що держбюджет-2012 рік буде прийнятий із середньою прогнозною ціною на імпортний газ близько 400 доларів за тис. куб. м. 14 грудня перший віце-прем'єр Андрій Клюєв уточнив, що уряд подасть у Верховну Раду проект держбюджету на 2012 рік з ціною імпортного газу $416 за 1 тис. куб. м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги