НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

Політолог: Команда Януковича не повністю зрежисувала його прес-конференцію, щоб показати певну відкритість

Команда президента Віктора Януковича не повністю зрежисувала його підсумкову прес-конференцію, аби продемонструвати певну відкритість. Таку думку в коментарі Тижню висловив політолог Володимир Фесенко.

«Відчувалося, що він (президент – Ред.) був готовий до прес-конференції, була певна режисура, зокрема, це підтверджує вступ з акцентами на досягненнях і частина питань, які торкалися або регіональних, або соціальних питань. Він до них був готовий. Янукович був у своєму традиційному стилі, розлогі відповіді без особливих емоцій – це його стиль. Єдиний прояв емоційності – у відповіді Мустафі (журналіст «Української правди» Мустафа Найєм – Ред.). Він традиційно влучив в найбільш вразливе місце президента, і тут Янукович схожий на Ющенка, питання родини й особистого життя. Президент вже традиційно образився на це. І я думаю, що це єдиний помітний прокол, така двозначність відповіді з натяком на якусь погрозу», – заявив Фесенко.

За його словами, команда Януковича обрала не повністю зрежисовану прес-конференцію, аби продемонструвати певну відкритість.

«Зараз більш помітно, що в команді президента стало більше системності. Відчувався стиль Дарки (прес-секретар президента Дарія Чепак – Ред.), вона не зробила її закритою, абсолютно зрежисованою, треба демонструвати певну відкритість, щоб вийти за межі такої планової доповіді-звіту за досягнення цього року. Однак, у той же час треба було зробити паси президенту, щоб він виглядав в гарному світлі, як досвідчений керівник, який знається на проблемах, вирішує їх і в той же час достатньо реалістично оцінює ситуацію, як щодо газових переговорів. Відчувалася підготовленість і прояв системної роботи команди президента», – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні відбулася підсумкова прес-конференція президента Віктора Януковича. Зокрема, журналіст Мустафа Найєм запитав Януковича, чому життя президента, на відміну від інших громадян, покращується: він орендує дорогий вертоліт, розбудовує "Межигір'я" за участю компаній, які контролює його син.

У відповідь Янукович сказав, що має дуже мало часу для насолоди усім цим: "Учора, наприклад, я близько 3 години ночі приїхав додому, і сьогодні встав о 6-й ранку. Позавчора було дещо раніше…".

"Тому про яке солодке життя Ви говорите, я не знаю, і обговорюєте тему моєї родини. Я Вам хочу сказати, що я Вам не заздрю", - сказав президент і розсміявся услід за присутніми. "Ми з Вами один одного добре знаємо й розуміємо... Інше додумаєте самі", - додав президент після паузи.

Сам Найєм не вважає погрозою слова президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.