НОВИНИ

Вірус кору із Західної України добрався до Києва

Санітарно-епідеміологічна служба виявила 4 випадки підозри захворювання на кір у Києві. Про це сказано в повідомленні Державної санітарно-епідеміологічної служби.

«У м. Києві 20.12.11 зареєстровано 4 випадки підозри захворювання на кір в організованому колективі», - зазначається в повідомленні.

Усього, за даними ДержСЕС, станом на 20 грудня в Україні зареєстровано 770 випадків підозри захворювання на кір.

Крім Києва, 503 випадки зафіксовано у Львівській області (за добу з 19 по 20 грудня - 38 випадків), 208 - в Івано-Франківській (за добу - 16), 25 - у Волинській (за добу - 10), 17 - у Рівненській (за добу - 4), 13 - у Закарпатській (за добу - 2).

За даними Головного управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації, 156 людей, зокрема 89 дітей, госпіталізовано станом на 20 грудня з кором у Львівській області.

З 1 по 20 грудня на кір у Львівській області занедужали 404 людини, зокрема 178 дітей.

Проводяться карантинні заходи.

Водночас, завідувачка епідеміологічним відділом Львівської обласної санітарно-епідеміологічної станції, головний позаштатний епідеміолог Головного управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Наталія Тимко підтвердила інформацію про летальний випадок внаслідок кору.

«Є висновки комісії Міністерства охорони здоров'я, що можна вважати, що смерть настала внаслідок ускладнення, що виникло після захворювання на кір», - зазначила вона.

При цьому вона підкреслила, що це єдиний випадок в 2011 році, а попередній було зафіксовано в 2006.

Нагадаємо, 12 грудня перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моїсеєнко прогнозувала, що до кінця поточного року в Україні можуть захворіти на кір до 500 чоловік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.