НОВИНИ

Мєдвєдєв пояснив Януковичу, що настав час для конкретних газових переговорів

Президент України Віктор Янукович наголошує, що Україна і Росія в подальшому мають поглиблювати співробітництво в газовій сфері. Про це Віктор Янукович заявив під час зустрічі з президентом Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим, що відбулася 20 грудня в резиденції «Горки», повідомляє прес-служба президента України.

На переконання Януковича, сьогодні важливо якомога швидше завершити українсько-російські переговори з газових питань.

«Дуже важливо, щоб ця робота йшла до завершення. Ми налаштовані ці переговори не просто завершувати, ми налаштовані їх перевести у середньострокове русло - щоб частину питань ми могли вирішити зараз, у цьому році, - і прийняти якісь стратегічні рішення. У подальшому, звісно, нам треба поглиблювати питання співробітництва в газовій сфері», - заявив Янукович.

«Мене радує, що в нас пішло взаєморозуміння, і в підсумку є перспектива», - зауважив він.

Зі свого боку президент Росії також висловився за важливість налагодження співробітництва наших країн у газовій сфері.

«Існують різні підходи, яким чином налагодити це партнерство. Я вважаю, що вже час це зробити. Це було б вигідно і для російського, і для українського народів. Що стосується конкретних моментів, думаю, ми могли б почати ці переговори… Але в подальшому цю тему повинні продовжити наші уряди», - сказав Мєдвєдєв.

Говорячи про українсько-російську співпрацю в інших сферах, Янукович звернув увагу на хорошу динаміку в питаннях атомної енергетики.

«Наші компанії, на наш погляд, працюють ефективно. У нас хороша перспектива співробітництва», - сказав Янукович.

На його думку, Україна і Росія також можуть посилювати співробітництво у транспортуванні електроенергії.

Як повідомлялось, 20 грудня відбулася зустріч президента України Віктора Януковича з президентом Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим.

Крім того, у ніч на 21 грудня відбулася зустріч прем’єр-містра України Миколи Азарова і глави уряду Росії Владі міра Путіна у підмосковній резиденції прем'єра РФ в Ново-Огарьово.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.