НОВИНИ

ЦВК Росії відмовив у реєстрації Лімонову

Центральна виборча комісія Росії відмовилася зареєструвати кандидатом у президенти РФ лідера незареєстрованої партії «Інша Росія» Едуарда Лімонова. Про це повідомив член виконкому «Іншої Росії» Олександр Аверін.

«На засіданні, що відбулося у неділю, Центральна виборча комісія РФ відмовилася реєструвати кандидата у президенти Едуарда Лімонова. Це – законна підстава вважати майбутні вибори президента Російської Федерації недійсними, про що ми і заявляємо», - сказав Аверін.

За його словами, ЦВК зареєструвала бажаних владі кандидатів у президенти, а неугодних не зареєструвала, знайшовши для кожного свій мотив. У випадку Лимонова зробили так: поліція заблокувала прохід до бізнес-центру готелю «Вега», де 11 грудня було орендовано зал для зборів групи на підтримку висунення Лімонова. До залу не пустили ані громадян, ані нотаріуса, збори довелося проводити на вулиці, у спеціально орендованому автобусі. 14 грудня необхідні документи були направлені до Центрвиборчкому, додав Аверін.

За його словами, сьогодні ЦВК заявила, що «до клопотання про реєстрацію групи виборців не додано протокол реєстрації членів групи виборців при проведенні зборів на підтримку самовисування кандидата». Тим часом, у списку зданих до ЦВК документів цей протокол значиться, підкреслив Аверін.

За інформацією ЦВК Росії, у реєстрації кандидатами у президенти було відмовлено ще двом самовисуванцям - президенту Академії геополітичних проблем генерал-полковнику Леоніду Івашову і публіцисту Борису Миронову.

Нагадаємо, 16 грудня секретар Центрвиборчкому Микола Конкінзаявив, що комісія прийняла документи у президента Академії геополітичних проблем Леоніда Івашова, опозиційного політика Едуарда Савенко (псевдонім - Лімонов), Рената Хамієва, Світлани Пеунової, екс-мера Владивостока Віктора Черепкова, губернатора Іркутської області Дмитра Мезенцева, мільярдера Михайла Прохорова і публіциста Бориса Миронова.

20 грудня є останнім днем для представлення до ЦВК РФ рішень з’їздів політичних партій про висунення кандидатів. Вибори президента РФ призначені на 4 березня 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.