НОВИНИ

Підозрюваного у підробці документів харківського чорнобильця виключили з Партії регіонів

Заступника голови Харківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Володимира Проскуріна виключено з Партії регіонів.

Як повідомили у прес-службі Харківської обласної організації Партії регіонів, відповідне рішення було ухвалене 16 грудня на засіданні Ради обласної парторганізації.

У повідомленні йдеться, що Проскуріна виключено з партійних лав «за порушення вимог статті 4.2 Статуту Партії регіонів (обов’язки члена Партії регіонів – ред), допущення дискредитації високого звання члена Партії регіонів та вчинення дій, які несумісні з подальшим перебуванням у лавах партії».

Нагадаємо, протягом грудня Володимир Проскурін ініціював ряд виступів членів чорнобильських організацій регіону з вимогою виконання рішень суду про призначення пенсій.

Як відомо, вранці 16 грудня працівники міліції затримали Проскуріна, коли він виходив зі своєї квартири, і доправили до слідчого в Головне управління МВС України в Харківській області. За офіційною інформацією прес-служби обласної міліції, Проскуріна допитували в рамках кримінальних справ, порушених за фактом надання неправдивих відомостей до управління Пенсійного фонду України для нарахування пенсій чорнобильцям.

Також учора, 16 грудня, народний депутат з фракції «БЮТ-Батьківщина» Михайло Волинець заявив, що міліція затримала члена громадської організації інвалідів чорнобильської катастрофи «Чорнобильський Спас» Петра Прокопенка.

За словами Волинця, спочатку Прокопенка не пустили на звітно-виборчу конференцію «Союзу Чорнобиль України», на якій частина делегатів хотіла добитися усунення голови Андреєва, який, за їх словами, «зрадив інтереси чорнобильців».

17 грудня допит двох харківських чорнобильців продовжився. Близько 14.00 Прокопенка та Проскуріна було госпіталізовано з гіпертонічним кризом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.