НОВИНИ

На Дніпропетровщині “Наша Україна” і УНП розпочали об’єднання

На спільному засіданні дніпропетровських обласних організацій Української народної партії та “Нашої України” ухвалено спільну заяву щодо об'єднання цих політичних сил та координації поточної діяльності. Про це повідомили у прес-службі облорганізації "Наша Україна".

Найближчим часом відбудуться спільні засідання керівних органів всіх осередків обласних організацій.

Також обласні організації УНП і "Нашої України" закликали керівні органи партій пришвидшити процес об'єднання і запропонували терміново створити у Верховній Раді парламентську фракцію, яка об'єднає народних депутатів-членів УНП та "Нашої України", виробити та оприлюднити спільну позицію на переговорах з іншими національно-демократичними силами щодо висунення кандидатів у мажоритарних округах на виборах 2012 року.

Нагадаємо, 17 грудня Делегати об'єднавчого з'їзду від партій «Справедливість», «Народна влада», Української селянської демократичної партії, «Всеукраїнського патріотичного союзу» і Партії відродження села прийняли рішення про утворення нової лівоцентристської партії на базі партії «Справедливість». Очолив нове політичне об'єднання колишній міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.