НОВИНИ

З президентської гонки на виборах в Придністров’ї вибув Смірнов

Чинний глава невизнаної Придністровської Молдовської республіки Ігор Смірнов вибув з президентської гонки.

У другий тур виборів вийшли екс-голова парламенту ПМР Євгеній Шевчук і чинний спікер Верховної Ради Анатолій Камінський.

За даними Центрвиборчкому Придністров'я, переможцем першого туру президентських виборів визнаний Євген Шевчук, який набрав 38,88% голосів, за ним слідує Анатолій Камінський з 26,30% голосів.

Ігор Смірнов отримав підтримку 24,66% виборців.

Нагадаємо, Тиждень писав, що чинного президента та одного із фаворитів у президентських виборах Придністровської Молдовської Республіки Ігоря Смірнова за вказівкою Москви можуть усунути від влади

Як відомо, участь у виборах, що відбулися 11 грудня, взяли шість кандидатів: чинний президент Ігорь Смірнов, нинішній спікер Анатолій Камінський, його попередник Євгеній Шевчук, лідери місцевих комуністів Олєг Хоржан та руху «Прорив» Дмітрій Соін, а також політолог і журналіст Андрєй Сафонов.

Наперед визначеними фаворитами були нинішні і колишні можновладці Смірнов, Шевчук та Камінскій. Причому останнього Москва відкрито підтримувала, а від першого так само відверто вимагала відмовитися від участі у перегонах.

Читайте також: «Придністров’я також відмовилося голосувати за фаворита Кремля»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.