НОВИНИ

Вісім самовисуванців боротимуться з Путіним за президенське крісло

У президентській виборчій кампанії Росії, за даними ЦВК РФ, готуються взяти участь вісім самовисуванців, які претендують на вищий державний пост.

Як повідомив у п'ятницю журналістам секретар Центрвиборчкому Микола Конкін, комісія прийняла документи у президента Академії геополітичних проблем Леоніда Івашова, опозиційного політика Едуарда Савенко (псевдонім - Лімонов), Рената Хамієва, Світлани Пеунової, екс-мера Владивостока Віктора Черепкова, губернатора Іркутської області Дмитра Мезенцева, мільярдера Михайла Прохорова і публіциста Бориса Миронова.

Між тим, ЦВК у п'ятницю відмовив в участі в президентській гонці ще одному самовисуванцю - письменникові Миколі Левашову.

Зазначимо, що 20 грудня є останнім днем для представлення до ЦВК РФ рішень з’їздів політичних партій про висунення кандидатів.

Від Народного фронту вже зареєструвався кандидатом Владімір Путін. Крім того, від ЛДПР – Владімір Жириновський, від «Справедливої Росії» - Сергій Миронов, від партії «Яблуко» - Григорій Явлінський.

На думку політичного оглядача радіостанції «Ехо Москви», журналіста Матвія Ганапольського, «Путін, розуміючи, що у масовій свідомості партія Єдина Росія – це партія «жуликов и воров», він від неї дистанціюється, але зробить це тільки на час президентських виборів».

Вибори президента РФ призначені на 4 березня 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.