НОВИНИ

У Хмельницькому більше тисячі людей протестували проти невиконання соцгарантій

На площі Незалежності у Хмельницькому сьогодні понад тисячу людей протестували проти невиконання соціальних гарантій і проведення економічних реформ.

О 12:00 близько 200 представників Хмельницької міської організації всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" зібралися на площі, щоб провести акцію протесту проти невиконання державою соціальних гарантій для ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Близько 13:00 до них почали приєднуватися представники міськорганізації партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", міського громадського руху "Вперед!" і Хмельницької обласної громадської організації "Підприємці Поділля".

У цілому на площі зібралася понад 1 тис. людей.

Учасники акції протесту тримали плакати з написами "Ліквідаторам безкоштовне лікування", "Руки геть від підприємців", "Хмельничани! Терпець увірвався! Якщо не ми - то хто? Якщо не зараз - то коли?", "Ядуху у відставку".

Учасники мітингу оголосили про безстрокову акцію протесту й розбили намет на газоні на площі Незалежності, на якому вивісили плакат з написом "Вимоги народу виконати".

Зі слів голови "Підприємців Поділля" Галини Кулик, у наметі житимуть 18 людей, серед яких підприємці, представники громадських організацій, студенти й пенсіонери.

Жителі намету не голодуватимуть.

Акція протесту завершилася близько 15:00.

Зазначимо, що донецькі чорнобильці сьогодні повідомили, що мають намір продовжувати акцію протесту у зв’язку з різким скороченням розмірів пенсій цієї пільгової категорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.