НОВИНИ

Азаров запевнив, що у газових переговорах інтереси України не здасть

Україна буде домовлятися з Росією стосовно питання ціни на газ виключно виходячи зі своїх інтересів. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Я теж дотримуюся тієї думки, що незалежність - цінність нерозмінна! Тому домовлятися по газу ми будемо виключно в інтересах України!", - написав він на свій сторінці в соціальній мережі Facebook, відповідаючи на запитання користувачів.

Нагадаємо, як заявив уповноважений кабінету міністрів України по співпраці з РФ, країнами СНД і ЕврАзЕС Валерій Мунтіян, Україна обговорює на газових переговорах з Росією варіант створення двох спільних підприємств на базі Нафтогазу. В той же час він додав, що вважає цей варіант не кращим для України.

При цьому перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв заявив, що уряд подасть у Верховну Раду проект держбюджету на 2012 рік з ціною імпортного газу $416 за 1 тис. куб. м. Це підтвердив і Азаров.

Україна імпортувала природний газ у листопаді 2011 року за двома цінами - 412 доларів за тис. куб. м і 397,47 долара за тис. куб. м.

5 грудня російський Газпром і Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підписали доповнення до чинного контракту купівлі-продажу газу, що дозволяє НАКу оплачувати поставки російського палива в російських рублях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.