НОВИНИ

Українських військових виведуть з Іраку до кінця року

Представники Збройних сил України до кінця року завершать виконання завдань у складі Тренувальної місії НАТО в Іраку та повернуться на Батьківщину. Про це повідомили у місії України при НАТО, коментуючи рішення Північноатлантичної ради про завершення Тренувальної місії Альянсу в Республіці Ірак.

«До кінця поточного року 9 українських військовослужбовців завершать виконання завдань у складі місії та у встановленому порядку повернуться на Батьківщину», - йдеться у заяві Місії України при НАТО.

Як наголосили у Місії, Україна - єдина країна-партнер НАТО, миротворчий персонал якої з 2006 року постійно входив до Тренувальної місії Альянсу та ефективно виконував завдання за призначенням.

«Понад 50 українських військовослужбовців пройшли почесну службу у складі місії та забезпечили надання інструкторсько-методичної допомоги новостворюваним безпековим структурам Іраку, а також підтримання міжнародного авторитету України як активного учасника багатонаціональних операцій з врегулювання криз у різних куточках світу», - заявили у Місії України при НАТО.

Нагадаємо, з огляду на стабілізацію загальної політичної обстановки в Республіці Ірак, 12 грудня цього року Північноатлантична рада НАТО ухвалила рішення про завершення діяльності Тренувальної Місії НАТО у країні. Військове керівництво НАТО розпочало роботу зі згортання та виведення Місії з території Іраку до кінця поточного року.

Майбутнє співробітництво з Республікою Ірак на довгострокову перспективу планується здійснювати у рамках індивідуальної програми партнерства та співробітництва, яка буде опрацьована між Альянсом та урядом Іраку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.