НОВИНИ

Азаров визнав, що в бюджет буде закладено ціну на газ у $400

Прем'єр-міністр Микола Азаров припускає, що державний бюджет на 2012 рік буде прийнято із середньою прогнозною ціною на імпортний газ близько 400 доларів за 1 тис. куб. м. Про це він сказав журналістам.

«Бюджет насамперед повинен бути реалістичним... Це означає, що якщо нам доведеться платити 400 доларів за газ, значить ми будемо платити - у нас немає іншого виходу», - підкреслив Азаров.

При цьому він додав, що всі розрахунки повинні бути в такому випадку прагматичними.

«Якщо зуміємо домовитися, то переглянемо всі показники й будемо міняти тоді бюджет», - продовжив Азаров.

Він повідомив, що зараз міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко перебуває на переговорах у Москві (Росія), і додав, що переговори з газових питань проходять уже другий день.

Нагадаємо, 12 грудня голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що «Газпром» і НАК «Нафтогаз Україна» до кінця грудня угоду щодо газу не підпишуть. «Новорічних подарунків не буде», - зазначив він.

Як відомо, 5 грудня «Газпром» та «Нафтогаз» підписали доповнення до чинного контракту купівлі-продажу газу, що дозволяє НАКу оплачувати поставки російського палива в російських рублях.

Ціна природного газу для України в 1 кварталі становила близько 264 доларів за тис. куб. м, в 2 кварталі - близько 297 доларів за тис. куб. м, у третьому - близько 354 доларів за тис. куб. м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.