НОВИНИ

Герман розказала, що Янукович врятував музей Стуса

Музей поета Василя Стуса візьмуть на державне фінансування і перенесуть з Горлівки в Донецьк. Про це в інтерв'ю «Главкому» заявила Радник президента України - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Ганна Герман.

«Ми ось зробили днями одну дуже важливу річ, і мені приємно, що президент це підтримав, - врятували музей Стуса. Більше того, перенесемо його з Горлівки в Донецьк. Візьмемо його зараз на бюджетне фінансування. І музей залишиться на покоління, ми збережемо пам'ять про українського поета», - заявилаГерман.

У той же час, за її словами, зараз в Донецьку багато людей не розуміють значущості і величі Стуса. «Вони не читали Стуса, не знають його, мислять стереотипами. Але не завжди так буде. Я вірю, прийде кращий час», - зазначила Герман.

Нагадаємо, влітку депутати Горлівської міськради відмовили в установці бюста українському поетові-дисиденту Василю Стусу.

Зараз музей Стуса перебуває у приміщенні Горлівського заводу гумових виробів. На самому заводі існує і алея імені дисидента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.