НОВИНИ

Харківським чорнобильцям накупили медалей на 200 тисяч гривень

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС тисячу ліквідаторів із Харківщини буде нагороджено Слобожанською почесною відзнакою «Чорнобильська пошана». Для цих цілей залучено 200 тисяч гривень позабюджетних коштів.

Про це сьогодні повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, зазначає прес-служба Харківської ОДА.

За його словами, до 14 грудня цьогороку по 300 гривень матеріальної допомоги отримають 36 дружин померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а також по 500 гривень буде виплачено 459 ліквідаторам, які були задіяні в роботах 1986 року.

Загалом сума виплат матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та відзначення річниці аварії становить 622 тисячі гривень.

Окрім цього 14 грудня планується провести заключний гала-концерт Фестивалю Чорнобильської пісні.

Шурма також нагадав, що в рамках відзначення роковин Чорнобильскої катастрофи цього квітня за рахунок обласного бюджету 25 дітям-сиротам було надано матеріальну допомогу обсягом 500 гривень на загальну суму 12,5 тисяч гривень, і по 300 гривень 162 дітям-інвалідам на суму 48,6 тисяч гривень.

Також по 300 гривень отримали 997 дружин померлих чорнобильців, на що було витрачено 299,1 тисяч гривень.

Нагадаємо, на початку грудня голова Харківської обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Петро Прокопенко заявив, що чорнобильці не братимуть участі в офіційних заходах 14 грудня із вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.