НОВИНИ

РПЦ закликає не допустити революції в Росії

Керівництво Російської православної церкви закликає не допустити громадянського протистояння в Росії у зв'язку зі спробою опозиціонерів оскаржити підсумки парламентських виборів.

"Не можна не висловити задоволення у зв'язку з тим, що мітинги в російських містах проходять в цілому мирно, в рамках закону. Як би не розходилися політичні позиції, головне сьогодні - зберегти громадянський мир і державність, не допустити нового 1905, 1917, 1991 або 1993 року", - заявив в інтерв'ю глава синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін.

Тим, хто прагне нових революцій, Чаплін пригрозив тим, що "Бог не простить породженої ними біди, не простить страждань ближніх".

При цьому він зауважив, що учасники мітингів задають "дуже серйозні питання, нехай і незручні для влади". Він висловив надію на те, що влада на них адекватно і чесно відповість.

Нагадаємо, сьогодні по всій Росії пройшли масові мітинги незгодних із результатами виборів до Держдуми Росії, що пройшли 4 грудня із порушеннями. Це зафіксували, зокрема, спостерігачі від ОБСЄ та ПАРЄ. Наймасовіший мітинг за всю історію сучасної Росії пройшов у Москві.

Як повідомили у ГУ МВС Росії по Москві, під час акції у столиці Росії затриманих не було, загалом акція пройшла без інцидентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.