НОВИНИ

Олег Скрипка: українці захоплюються оспівуванням власних поразок

Музикант Олег Скрипка вважає, що для українців настав час перестати захоплюватися власними жалями і почати відповідати за свої вчинки. Про це він заявив в інтерв’ю Тижню.

«На жаль, багато українців песимістичні, вони захоплюються власними плачами, жалями, оспівуванням поразок. Від цього – ніякої користі. Треба перестати грати в цю гру. Це дуже проста річ: легше відшукати винуватого у своєму становищі, проблемах, ніж зрозуміти, що ти сам мусиш відповідати за свої вчинки», - вважає Олег Скрипка.

За словами музиканта, нам комфортно жити у своєму побудованому світі, коли зовнішня культурна агресія – поза нашим життям.

Скрипка розповідає, що «спроможний створити це відмежування».

«У Києві є культурна українська громада серед моїх знайомих, ми обмінюємося інформацією, разом зростаємо. Тобто не розчиняємось у тому песимізмі, який панує сьогодні», - зазначив він.

На думку музиканта, виживуть лише ті, хто зможе віднайти зв’язок із минулим свого народу, родини, сформувати навколо себе власну міцну громаду

«Людство нині живе у новому стрімкому суспільстві, люди не встигають за швидкими змінами інформаційного простору, і ніхто не може передбачити, чи витримають вони оту лавину песимізму, яка їх накриває. Мабуть, один із виходів – формувати спільноти однодумців», - вважає Скрипка.

Повне інтерв’ю із Олегом Скрипкою читайте у №50 Тижня.