НОВИНИ

В Україні закривається найбільша фірма-розробник комп’ютерних ігор

Засновник і генеральний директор найбільшого розробника комп’ютерних ігор у Східній Європі - київської компанії GSC Game World - Сергій Григорович вирішив закрити компанію. Про це повідомило поінформоване джерело.

За його словами, сьогодні, 9 грудня, Григорович оголосив про закриття компанії на зборах трудового колективу. Своє рішення він пояснив особистими причинами, не конкретизуючи їх.

Співробітникам компанії пообіцяли, що належна їм заробітна плата буде виплачена до лютого 2012 року. За даними джерела, у компанії працює близько 40-50 осіб.

Співрозмовник підкреслив, що частина трудового колективу пов'язує закриття компанії з невдоволенням Григоровича ходом розробки гри STALKER 2, а частина - з інтересом до компанії з боку однієї з силових структур, який почався, за даними співрозмовника, близько двох місяців тому. При цьому джерело підкреслило, що вищевказані причини - це лише припущення і версії.

Компанія GSC Game World працює в індустрії комп'ютерних ігор з 1995 року. Вона випустила більше десяти власних ігрових проектів, у тому числі «Козаки», STALKER, «Завоювання Америки», «Герої знищених імперій». Перші дві стали надпопулярними і навіть культовими в колах українських геймерів.

Григорович став підприємцем 2010 року в Україні за версією компанії Ernst&Young.

Нагадаємо, торік команда українських геймерів Natus Vincere (Народжені перемагати) стала чемпіоном на всесвітньому чемпіонаті Electronic Sports World Cup (ESWC) з комп’ютерної гри Counter-Strike.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.