НОВИНИ

Суд амністував зятя Онопенка

Печерський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності на підставі закону «Про амністію» колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука.

Таке рішення на засіданні оголосила головуюча у цій справі суддя Оксана Царевич.

Таким чином, суд задовольнив відповідне клопотання захисту Корнійчука.

"Клопотання захисника підсудного Корнійчука Євгена Володимировича Ігоря Фоміна про звільнення підсудного Корнійчука від кримінальної відповідальності на підставі закону "Про амністію в 2011 році" задовольнити", - сказала вона.

Суд звільнив Корнійчука від відповідальності за вчинення злочинів, передбачених частиною 1 статті 365 (перевищення влади і службових повноважень) і частиною 1 статті 366 (службова підробка) Кримінального кодексу.

При цьому суд припинив провадження за цивільним позовом Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до Корнійчука про відшкодування 6,638 млн гривень матеріального збитку.

Відповідно до рішення суду, вирішення цього спору можливе в рамках цивільного судочинства.

Коментуючи рішення суду, Корнійчук сказав журналістам: "Я і мій захист протягом року завзято працювали над тим, щоб отримати виправдувальний вирок. На жаль, цього не сталося. Але те рішення, що зараз було оголошено, на мій погляд, у цій ситуації є найкращим, що я реально міг отримати".

Корнійчук додав, що відповідно до цього рішення, він не є судимим і зможе займатися адвокатською і політичною діяльністю.

Нагадаємо, наприкінці листопада Генеральна прокуратура змінила обвинувачення Корнійчуку на більш м'яке, котре підпадає під амністію.

30 листопада Корнійчук виступив проти свого звільнення від відповідальності за амністією.

22 грудня 2010 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Корнійчука за підозрою у перевищенні службових повноважень при проведенні держзакупівель, що призвело до тяжких наслідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.