НОВИНИ

Бютівці побажали успіху тим, у кого чешуться кулаки розблокувати Раду

Фракція Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина у Верховній Раді не має наміру розблоковувати трибуну й президію парламенту в четвер. Про це на брифінгу заявив голова фракції Андрій Кожем'якін.

"Якщо в когось чешуться кулаки, і він хоче розблокувати, я бажаю успіхів, але я підкреслюю: ми не будемо розблокувати трибуну ні сьогодні, ні завтра, поки наші вимоги не буде виконано", - сказав він.

Кожем'якін зазначив, що на нараді лідерів фракцій виклав вимоги БЮТБ.

"Перше - це негайно припинити знущання над Юлією Тимошенко в камері, що зараз відбувається... Друге - негайно звільнити Юлію Володимирівну з-під арешту, щоб вона могла лікуватися й покращити стан свого здоров'я", - заявив він.

Крім цього, БЮТБ вимагає прийняття Радою в четвер закону, відповідно до якого кримінальна відповідальність за перевищення влади настає лише у разі одержання особою вигоди.

Нагадаємо, лідери фракцій Ради на погоджувальній раді не змогли досягти компромісу щодо подальшої роботи парламенту в четвер.

Фракції парламентської більшості не погодилися з вимогами БЮТБ, а БЮТБ не підтримав альтернативну пропозицію голови парламенту Володимира Литвина стосовно виходу із ситуації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.