НОВИНИ

Прокуратура передала до суду справу про вбивство столичного судді

Слідчі прокуратури міста Києва завершили розслідування та направили до суду кримінальну справу щодо вбивства судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У вбивстві судді звинувачуються двоє осіб.

«Двоє громадян (батько і син) за попередньою змовою, з метою помсти за винесення судового рішення у цивільній справі вбили суддю у під’їзді будинку, де він проживав», - сказано в повідомленні.

«Потерпілому було нанесено 5 колото-різаних та 2 вогнепальних поранення», - зазначає прокуратура Києва.

«Крім того, після скоєння даного злочину, один із обвинувачених вчинив замах на вбивство особи, яка стала свідком вбивства судді. На даний час обвинувачені знаходяться під вартою», - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 21 березня невідомі вбили Зубкова біля дверей його квартири. Через кілька днів затримали батька і сина Дмитра та Сергія Павліченків.

За однією з версій, вони нібито пішли на злочин через помсту: суддя виселив їхню сім'ю з квартирної прибудови в будинку на вул. Б. Хмельницького, 52-а.

Як повідомлялося у квітні, за даними джерел у правоохоронних органах, обвинувачені заперечували свою провину.

Павліченків притягують до відповідальності за ч. 2 ст. 15, п.п. 9, 13, ч. 2 ст. 115, п. 12 ч. 2 ст. 115, ст. 379 КК України.

За інкриміновані злочини Кримінальним кодексом України передбачено максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.