НОВИНИ

Путін першим подав документи для участі в президентських виборах

Прем'єр-міністр Росії Владімір Путін у середу, 7 грудня, передав Центральній виборчій комісії документи для реєстрації його як кандидата в президенти на майбутніх виборах глави держави 4 березня 2012 року.

Для передачі документів голова уряду особисто прибув до будівлі ЦВК.

Відповідно до закону в перелік документів, необхідних для реєстрації, входять документи партії, яка висуває кандидата, його заяви про згоду балотуватися, відомості про доходи за останні чотири роки, відомості про місце роботи, а також ряд інших документів, що підтверджують відомості про кандидата.

Впродовж п'яти днів ЦВК перевірить документи і прийме рішення. Згідно з російським законодавством, на ухвалення рішення про реєстрацію кандидата відводиться 10 днів.

Путін став першим політиком, який подав заявку для участі в президентській кампанії.

Про намір висунути своїх представників на президентські вибори заявили також партії КПРФ, «Справедлива Росія», ЛДПР, «Яблуко» та «Інша Росія». Як кандидатів політичні сили планують висунути відповідно Геннадія Зюганова, Сергія Миронова, Володимира Жириновського, Григорія Явлінського і Едуарда Лімонова. Про плани брати участь в президентських перегонах також заявляв самовисуванець з Москви Микола Левашов.

Нагадаємо, «Єдина Росія» офіційно висунула прем`єр-міністра Владіміра Путіна кандидатом у президенти на вибори під час з'їзду партії у неділю, 27 листопада. 

Як відомо, 24 вересня президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв запропонував Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.