НОВИНИ

В Одесі відсвяткували відставку Костусєва

Сьогодні одесити на Думській площі відзначили відставку Одеського міського голови Олексія Костусєва.

Була демонстративно відкрита пляшка шампанського та роздані людям листівки з невтішними відгуками про мера у віршованій формі.

«Азаровський протеже задовбав людей вже», - йдетсья в листі одеситів до Костусєва.

Як виявилося пізніше, мітингувальники не просто бажали, щоб Костусєв пішов зі свого поста, вони вигукували вигуки про те, що Одесі повинен бути повернений екс-мер Едуард Гурвіц.

Серед натовпу противників Олексія Костусєва знайшлася єдина жінка, яка стала на його захист. Вона з усіх сил намагалася присоромити, що людей за лайку і некоректне ставлення до людини, яку обирали одесити.

Як повідомлялося, у запрошенні на цей захід людей закликали прийти «ошатними, як в день міста, або на 1 квітня (тільки без клоунської атрибутики, але смішні капелюхи - бажано)», щоб «провестиДругого Рішельє»по-одеськи, «весело і радісно!».

Нагадаємо, 3 грудня управління інформації Департаменту інформації і зв'язку з громадськістю Одеської міської ради підтвердило, що мер Олексій Костусєв пішов у відставку.

Ввечері 4 грудня Костусєв був госпіталізований в реанімаційне відділення з серцевим нападом. За даними місцевих ЗМІ, весь цей час він не приходив до тями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.