НОВИНИ

Партія "Собор" об'єдналася із "Українською платформою" і обрала нового лідера

Українська республіканська партія "Собор" перейменувалася в партію "Українська платформа "Собор" й обрала головою Павла Жебрівського замість Анатолія Матвієнка (обидва - депутати Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона").

Ці рішення були прийняті на об'єднаному з'їзді партій УРП "Собор" та "Українська платформа".

Зокрема, за перейменування партії проголосувало 232 з 236 делегатів з'їзду, а за обрання таємним голосуванням нового лідера - 216 з 236.

При цьому Матвієнко був обраний одним з 4 заступників голови "Української платформи "Собор".

Перед цим партія "Українська платформа" саморозпустилася і влилася в Українську республіканську партію "Собор".

Лідер партії, що саморозпустилася, депутат Павло Жебрівський зазначив, що правонаступником цієї партії буде УРП "Собор".

На брифінгу Жебрівський і Матвієнко зазначили, що об'єднана партія готова вести переговори про об'єднання з іншими національно-демократичними партіями.

За словами Жебрівського, партія має намір брати участь у виборах Ради в 2012 році як за партійними списками, так і в мажоритарних округах.

Нагадаємо, Міністерство юстиції зареєструвало партію "Українська платформа" наприкінці березня 2009 року.

На місцевих виборах наприкінці жовтня 2010 року "Українська платформа" змогла одержати лише по 1 місцю в Житомирській обласній і Житомирській міській радах.

УРП "Собор" (перша назва - Українська республіканська партія) зареєстрована в листопаді 1990 року. Її першим головою був Левко Лук'яненко. З 2002 року партію очолював Анатолій Матвієнко.

Про намір об’єднатися партії заявили у листопаді цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.