НОВИНИ

У Донецьку через загрозу теракту перед походом у театр обшукали німецького консула

Дружина президента України Людмила Янукович вчора ввечері відвідала в Донецькому національному академічному театрі опери та балету імені Анатолія Солов'яненка концерт «Сергій Прокоф'єв і його час», який став заключним акордом Року Прокоф'єва в Донецькій області.

Перед початком концерту будівлю театру і територію навколо нього обстежили співробітники експертно-криміналістичної групи разом з кінологами.

Біля входу у фойє театру кожен відвідувач був також оглянутий міліцією з металошукачем, а жінок просили показати вміст сумочок. Так само, як і всі, пройшов обшук один з частих відвідувачів театру - генеральний консул Німеччини в Донецьку Клаус Ціллікенс.

За словами співробітників правоохоронних органів, такі запобіжні заходи були прийняті у зв'язку із загрозою теракту в Донецьку.

Коли глядачі зайняли свої місця в театрі і ведучий оголосив початок концерту, було оголошено про присутність у залі дружини президента.

Людмила Янукович, яка сиділа в партері, встала і, піднявши руки, повернулася, щоб привітати глядачів. На театральну сцену від її імені винесли великий кошик з білими хризантемами.

Нагадаємо, міліція Донецької області переведена на посилений варіант несення служби у зв'язку із загрозою терактів з 21 листопада.

Як повідомлялося, СБУ порушила кримінальну справу за ознаками можливого скоєння терактів (ст. 258 КК України). Її порушили через погрози здійснити вибухи у Донецьку 22 листопада, які були залишені невідомим на сайті «Коментарі».

Раніше у МВС в Донецькій області заявляли, що посилений варіант патрулювання триватиме до 24 листопада.

Рішення порушити кримінальну справу з приводу коментарів на сайті було прийнято після здійснення терактів в трьох областях - Харківській, Запорізькій і Дніпропетровській. У Дніпропетровську загинула одна людина, у Харківській і Запорізькій областях обійшлося без жертв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.