НОВИНИ

Британська секретна служба набиратиме на роботу молодих хакерів

Британська секретна служба планує набирати на роботу молодих талановитих хакерів на основі Інтернет-конкурсу. Про це повідомляє Die Welt

Компанія, що спеціалізується на передачі даних та сигналів для спецслужби Центр урядового зв’язку (GCHQ) розмістила на своєму сайті загадковий код, який застосовується для злому анонімного сайту. Кожен бажаючий може спробувати зламати цю головоломку.   

Таким чином британська секретна служба планує шукати особливо талановитих молодих хакерів-самоучок. Хто успішно справиться з цим завданням зразу ж на сайті отримає пропозицію про роботу.

Метою кампанії є пошук фахівців, які «не шукають легких шляхів» вирішення проблеми. «Інтернет-фахівці зазвичай керуються тим, чому їх навчили в університетах», - зазначив прес-секретар Центру урядового зв’язку. «Але через триваючу революцію загроз зі світу комп’ютерів необхідно набирати самоучок, які мають справжній ентузіазм до розшифровки кодів», - сказав він.

При цьому, агенція ретельно перевірятиме біографію кожного кандидата а ті, хто практикував в минулому в інтернет-піратство автоматично вилетять з програми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.