НОВИНИ

Попов пообіцяв допомагати "афганцям"

Київська міська державна адміністрація (КМДА) та Київська міська спілка ветеранів Афганістану підписали 28 листопада меморандум про взаємодію і співпрацю. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Глава КМДА під час підписання документа запевнив, що столична влада буде виділяти фінансову допомогу малозабезпеченим сім'ям загиблих в Афганістані, проводити безкоштовну диспансеризацію всіх категорій ветеранів війни в Афганістані, забезпечать постійний контроль медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення ветеранів та отримання ними безкоштовних рецептів на ліки.

"Ми не будемо економити на "афганцях" - це принципова позиція влади Києва. Зате ми будемо підтримувати ваші ініціативи, і вони обов'язково знайдуть відображення в міському бюджеті на наступний рік, який ми затвердимо вже найближчим часом", - запевнив Попов.

Зазначається, що основна мета підписання Меморандуму – посилення соціального захисту "афганців": забезпечення гідного рівня життя ветеранів війни, інвалідів війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих, створення належних умов їх життєзабезпечення та шанобливого ставлення до них.

Зокрема, згідно з документом, при КМДА буде утворено Консультативну раду з питань соціального захисту окремих категорій громадян міста Києва, яка і контролюватиме виконання положень Меморандуму.

Серед положень спільної угоди також розробка програми щодо забезпечення житлом афганців, сприяння проведенню заходів по військово-патріотичному вихованню молоді та військово-спортивних змагань тощо.

Нагадаємо, у середині листопада меморандум про взаємодію і співпрацю підписали голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв та обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану.

Останнім часом "афганці", а також чорнобильці та інші категорії населння виступають з акціями протесту проти ухвалення закону про виконання рішення судів, які скасовують пільги для значної кількості українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.