НОВИНИ

США та ЄС домовились спільно стимулювати економіку

США і ЄС створять спільну робочу групу для боротьби з безробіттям і стимулювання економіки. Про це йдеться у спільній заяві затвердженій на саміті США – ЄС.

«Ми повинні інтенсифікувати зусилля з реалізації всього потенціалу трансатлантичного економічного партнерства для боротьби з безробіттям, особливо в секторах економіки, що розвиваються. Ми маємо намір зміцнити торговельні відносини між США та ЄС. З цією метою ми вирішили створити робочу групу високого рівня, співголовами якої стануть торговий представник США та єврокомісар з торгівлі», - йдеться у заяві.

Робоча група, згідно з документом, повинна визначити шляхи і способи зміцнення економічних зв'язків США та ЄС, «особливо у тій їх частині, яка б сприяла зниженню безробіття та підтримки економічного зростання».

«Робоча група повинна представити свої рекомендації лідерам США і ЄС до кінця 2012 року. Попередній звіт про виконану роботу має бути представлений в червні 2012 року», - сказано у заяві.

Як повідомлялось, головною темою саміту США – ЄС стала боргова криза у Європі.

Нагадаємо, голови держав і урядів Європи вже тривалий час ведуть двосторонні та багатосторонні переговори з питань про стабілізацію боргової кризи в зоні обігу євро. Дефолт уже впритул наблизився до Греції та загрожує Іспанії та Італії. Крім того, інвестори побоюються розповсюдження кризи на найсильніші країни єврозони.

Провідні економічні держави світу розпочали розробку плану порятунку єдиної європейської валюти, який передбачає майже семикратне збільшення коштів Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.