НОВИНИ

Президенту Польщі розповіли про подвійні стандарти Януковича

Відбулася зустріч Президента Польщі Броніслава Коморовського з Першим заступником Голови партії «Батьківщина» Олександром Турчиновим, повідомила прес-служба партії.

Під час зустрічі обговорювалися питання європейської перспективи України, повідомив Олександр Турчинов. 

Він відзначив, що і Польща, і особисто Коморовський багато роблять для того, щоб реалізувати європейське прагнення України. 

«У той же час, на заваді євроінтеграції стоїть та ситуація, яка склалася в Україні щодо політичних репресій та ув'язнення лідера опозиції Юлії Тимошенко», - повідомив Турчинов за підсумками зустрічі з польським президентом. 

Перший заступник Голови партії «Батьківщина» наголосив на подвійних стандартах української влади. 

«На переговорах Янукович запевняє партнерів у незмінності європейського напрямку України і відданості демократичним цінностям, але внутрішню політику влада проводить у найгірших традиціях тоталітарних режимів. Підтвердженням цьому є вчорашні події у Донецьку, коли через атаку силових структур помер наш однопартієць», - зазначив Турчинов. 

Він нагадав, що Юлія Тимошенко у своєму листі до європейських керівників попросила підтримати Україну на шляху до Європи та закликала їх не ставити знак рівності між українським народом та владою. 

«Запорукою європейської перспективи та європейської інтеграції України є повернення на демократичний шлях розвитку та припинення політичних репресій», - резюмував Олександр Турчинов.  

Яке повідомлялось, після зустрічі з Віктором Януковичем, Броніслав Коморовський висловив думку, що справа Тимошенко повинна вирішуватися таким чином, щоб дати відповіді на всі претензії, які звучать із боку країн Європейського Союзу, оскільки надалі ці країни ратифікуватимуть можливу угоду про асоціацію України і ЄС.

Він також зазначив, що покладав великі надії на можливість декриміналізації статті, за якою Тимошенко винесли вирок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.