НОВИНИ

Рудьковського виключили з політради партії Мороза

Члена Соціалістичної партії України Миколу Рудьковського виключено зі складу політради СПУ. Про це повідомила прес-служба партії.

Таке рішення було прийнято 26 листопада на засіданні політради Соцпартії.

Крім того, на засіданні було здійснено декілька кадрових змін у складі Соцпартії. Так, крім першого заступника голови СПУ Валентини Семенюк-Самсоненко, першим заступником голови СПУ з питань організації виборчого процесу призначено Петра Устенка, який є керівником центрального виборчого штабу СПУ. Першим заступником голови СПУ з питань економіки і економічної політики став Олексій Пристая.

Також на цьому засіданні йшлося, що Соціалістична партія України не буде змінювати свою назву при об’єднанні з лівими та лівоцентристськими партіями.

Зокрема, голова СПУ Олександр Мороз зазначив: «Політрада Соцпартії в основному схвалила зміст переговорів і об’єднавчого процесу, доручила партії продовжувати цю роботу і висловила недоцільність зміни назви партії».

Нагадаємо, 18 листопада цього року переговори щодо об`єднання лівих та лівоцентристських партій завершились парафуванням базових принципів та політичної угоди про порядок об`єднання лівоцентристських партій України. У переговорах брали участь лідери 11 політичних партій.

Як відомо, Микола Рудьковський був конкурентом Олександру Морозу під час обрання лідера Соцпартії. Зокрема, 1 серпня делегати з'їзду СПУ не змогли вибрати нового главу партії. При цьому на з’їзді сталася бійка між прихильниками Мороза та Рудьковського.

Після другої спроби 14 серпня СПУ обрала лідером Мороза замість Цушка.