НОВИНИ

Гриценко: під масками вовків-опозиціонерів ховається чимало продажних тушканчиків

Настав час розказати людям правду і зірвати маски. Бо часто під масками вовків-опозиціонерів ховаються овечки та зайці, котрі у парламенті потім перетворюються на продажних тушканчиків, які йдуть у більшість або синхронно з нею голосують. Про це заявив в ефірі програми «Шустер Live» голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Коментуючи підтримку деякими опозиціонерами законопроекту «Про вибори» попри рішення Комітету опору диктатури бойкотувати це голосування, він зазначив, що опозиційні вожді пішли на змову з Партією регіонів та зовсім забули і про опір, і про загрозу диктатури, дбаючи лише про себе.

«Я зрозумів би таке синхронне голосування, якби наступного дня випустили з в’язниці Тимошенко, Луценка й інших людей, яких незаконно тримають під вартою. Якби Януковича змусили підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом, відкликати законопроект «Про ринок землі». Нічого цього, на жаль, не сталося», - розповів Гриценко.

За його словами, сьогодні треба чітко сказати, де опозиція, а де лялькова опозиція, яка заграє з Банковою. Адже, на переконання лідера «Громадянської позиції», «якщо подібних тушканчиків оберуть до наступного складу Верховної Ради, то Тимошенко, Луценко й інші невинні люди сидітимуть за ґратами вічно».

Водночас, Гриценко підкреслив, що серед фракцій БЮТ та НУ-НС є справжні опозиціонери, які не просто не голосували за законопроект Януковича «Про вибори», а навіть вийшли з зали, забравши картки для голосування.

«З такими людьми «Громадянська позиція» вестиме переговори про об’єднання», - наголосив Гриценко.

Як повідомлялось, на переконання Гриценка, голосування за за законопроект про вибори народних депутатів стало тестом для опозиційних сил.

«Зайдіть на сайт Верховної Ради, подивіться, які політичні сили проголосували разом з Партією регіонів за закон про вибори. І подивіться, які не проголосували, чи проголосували проти, як я. Оті, які не проголосували або проти, ото була щира позиція. От і все. Відповідь на сайті Верховної Ради», - заявив політик.

За його словами, «можна називати себе опозиціонерами, а бігати на Банкову, можна навіть організовувати акції протесту, а координувати ці дії з чинною владою - а це нещиро, це згубно для суспільства».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.