НОВИНИ

У світі зібрали 500 тис підписів щодо бойкоту Євро-2012 в Україні

Українська влада ніяк не може усвідомити серйозність загрози бойкоту Євро-2012, що набирає обертів не тільки в Європі, а й у світі, через жорстоке поводження з бездомними тваринами в Україні. Про це йдеться у статті ZN.UA «Європейська аристократія VS українська еліта».

Понад 500 тисяч підписів під закликом бойкотувати турнір через зооцид на державному рівні вже поставили громадяни не тільки Франції та Італії, а й Австралії, Аргентини і Таїланду. Своє обурення тим, що відбувається, висловили перед товариським матчем у Києві як німецька збірна з футболу, так і Національний футбольний союз Німеччини.

Депутати Європарламенту напередодні саміту Україна-ЄС вивчають підготовлену британськими зоозахисниками добірку матеріалів «Ukraine is not ready!».

У планах зоозахисних організацій не лише бойкот українських посольств у європейських столицях, а й заклик до бойкоту спонсорів Євро-2012, що вже викликає стурбованість у штаб-квартирі УЄФА, який тепер змушений віддуватися за те, що просто не міг собі уявити серйозність проблеми.

Як повідомлялось, у жовтні член спортивного комітету Бундестагу Франк Штеффель (Християнсько-демократичний союз) закликав європейську футбольну спілку УЄФА відібрати в України статус господаря чемпіонату Європи з футболу 2012 року, через державне свавілля та політично забарвлене правосуддя в Україні, зокрема - засудження до 7 років ув’язнення Юліїї Тимошенко.   

Раніше французька інтелігенція, закликала негайно звільнити Тимошенко, «в ім’я поваги до принципу прав людини та дотримання особистих свобод в Україні». Якщо цю вимогу не буде виконано, вони обіцяли вдатися до іншої аргументації: закликати до бойкоту футбольного чемпіонату Євро-2012, яке Україна спільно з Польщею проводитиме влітку 2012 року.

Нагадаємо, 11 жовтня Юлія Тимошенко була визнана винною у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році та засуджена до 7 років ув’язнення без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

 

 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.